– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata pod Hrbem, Ľubietová - sedlo pod Hrbem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

92 % (5)

Horská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem

Horská chata pod Hrbem [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: Ve Veporských vrších v krásném horském prostředí nedaleko geografického středu Slovenska pod vrcholem Hrb (1.255 m), na okraji CHKO Poľana. Chata je častým cílem turistů a cyklistů a ideálním místem k poznávání Veporských vrchů a Poľany. U chaty je významné rozcestí turistických cest. K chatě vede asfaltová cesta.
Ubytování: Chata od roku 2015 slouží výlučně na soukromé účely a ubytování turistů není možné! Původní text platný do roku 2015: Velká horská chata s celoročním provozem a kapacitou 45 lůžek v pokojích se společným soc. zařízením. Procházejícím turistům v chatě slouží bufet u okýnka s nabídkou jednoduchých jídel a s posezením na chodbě nebo před chatou. Ubytovaní mohou navíc využít služeb restaurace. Veliká společenská místnost (využití i jako tělocvična). Chata bývá často obsazována sportovními soustředěními (především jogínů). V zimě pořádání lyžařských výcvikových kurzů.
Adresa: Horská chata pod Hrbom (turistická chata na Hrbe, chata Hrb), Jozef Sedlák a Zita Sedláková, Ľubietová 459, 976 55 Ľubietová
Poznámky: Chata od roku 2015 slouží výlučně na soukromé účely a ubytování turistů není možné! Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2012.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (30. 11. 2015, 15.33)
Zablúdila som neďaleko chaty neskoro večer.Zúfalá som zavolala chatarovi.Pomocou mobilu sa mu podarilo výborne ma navigovať až ku chate.Ďakujem za pomoc,ubytovanie a pohostenie!!!
100 % (20. 11. 2013, 13.40)
Uživatel zde byl ubytován od 15. listopadu 2013 do 16. listopadu 2013.
Z pobytu na chate máme iba príjemný zážitok. Objednali sme nocľah telefonicky. Aj napriek tomu, že je po letnej turistickej sezóne a neplánovali chatu cez víkend otvoriť (nemali hostí), chatár ochotne prišiel, čakal nás s vykúrenou izbietkou, pripravil posteľné oblečenie, ručníky. Večer nám dobre padol výborný turistický čaj v prekvapivej cene. Pocit, že sme v celej chate sami iba zdvojnásobil romantický zážitok z pobytu. Ráno nás vyprevadil nie len chatár, ale aj pes Cézar a mačky.
85 % (31. 10. 2012, 11.37)
Uživatel zde byl ubytován od 20. října 2012 do 21. října 2012.
Ubytování je turistického charakteru - postele jsou především patrové a sociálky společné. Z pokojů vedou dveře na terasu, přes kterou se dá komunikovat i se sousedními pokoji. Tedy žádný velký komfort, ale bylo uklizeno i poskytnuto čisté povlečení. Turista víc nepotřebuje. Velmi příjemná je však zdejší domácí strava. Paní nám dala na večeři k dispozici dva druhy polévky a mohli jsme si přidávat do té doby, dokud jsme ještě měli v žaludku místo. Na snídani jsme měli párky a výbornou domácí marmeládu. Vše je na dohodě a jídlo uvaří podle přání. Velké zkušenosti mají s vegetariánskou stravou. Pokud chcete nějaká složitejší jídla, mimo sezónu je potřeba se na tom domluvit předem, aby mohli nakoupit suroviny. Mimo sezónu zde totiž moc turistů nezavítá a tak předzásobení potravinami je složité. My jsme zde ze soboty na neděli spali zcela sami. Na druhou stranu si tak zdejší hosté mohou užít úžasného klidu v nádherném horském prostředí. V chatě je i velký společenský sál, který je možné využít i ke cvičení. Ač je to veliká horská chata, působí rodinnou atmosférou.
100 % (5. 10. 2012, 20.44)
Uživatel zde byl ubytován od 27. září 2012 do 30. září 2012.
Prostredie nádherné, strava vynikajúca, personál príjemný. Určite sa tam vrátim, lebo sme nestihli vyzbierať dubáky, ktoré tam začali rásť:) Teším sa aj na pobyt v zime:)
(5. 10. 2012, 13.01)
Zážitok z pobytu v chate Pod pod Hrbom. Počas pobytu na chate sa ešte pred večerou pán Chatár stihol opiť a opĺzlymi nadávkami hosťom chaty nadával a "spríjemnil" večer. Hoci bol cez týždeň veľmi ochotný týmto svojím expresívnym vyjadrením svojho názoru na nás nám znechutil časť pobytu. A na druhý deň sa ani neospravedlnil.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata pod Hrbem, Ľubietová - sedlo pod Hrbem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...