– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Pod Hradem, Sloup v Čechách

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Turistická chata Pod Hradem [Zvětšit - nové okno]
27 0
Umístění: Ve Sloupu v Čechách na pomezí Lužických hor a Českého středohoří. Přímo nad chatou se tyčí impozantní Skalní hrad Sloup. Přímo v obci je zámek, nedaleko jsou Samuelova jeskyně, další jeskyně a jiné skalní útvary. Rozhledna Na Stráži 900 m. Radvanecký rybník (koupání) 1,7 km.
Ubytování: Turistická chata s kapacitou 27 osob. Většina pokojů (1x2, 4x3, 1x4 lůžka) mají společné sociální zařízení. Jeden 9-lůžkový pokoj má vlastní sprchu a WC. Chata je vhodná i pro uspořádání rodinných oslav a svateb. U chaty je zahrada, ohniště, venkovní sezení, parkoviště. Možnost stanování.
Cena: Léto: pokoje 150 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc), stanování 50 kč/os/noc. Zima (topná sezóna): pouze celá chata 3.500 Kč/chata/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Rekreační poplatek 4 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně povlečení i veškerých energií.
Adresa: Turistická chata Pod Hradem, Mikovcova 282, 471 52 Sloup v Čechách. Provozovatel do roku 2016: TJ Jiskra Nový Bor o. s., T. G. Masaryka 283, 473 01 Nový Bor.
Poznámky: Chata má od 05/2016 jiného majitele a neslouží pro veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Pod Hradem, Sloup v Čechách
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby