– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Pilsko, Oravské Veselé

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Pilsko [Zvětšit - nové okno]
90 0
Umístění: V prekrásnej hornooravskej prírode v dedinke Oravské Veselé. V letnom období je možné v okolí venovať sa náučným a turistickým výletom. Okolitá krajina poskytuje veľké možnosti na sber lesných plodov. Možnosť lyžiarských pobytov (vlastný vlek), školy v prírode a rôzne výlety do okolia.
Ubytování: Chata s kapacitou 90 lôžok. Na dvoch poschodiach sú izby (3- a viaclôžkové), spoločné sprchy a WC na chodbe. Na prízemí sú tzv. apartmány, ktoré majú vlastnú sprchu a WC. V chate sa nachádza spoločenská miestnosť (oslavy, školenia, pracovné stretnutia, kapacita 70-80 osôb). V chate je sauna s kapacitou približne 6 osôb. Súčasťou vnútorného vybavenia sú aj niektoré zariadenia pre spoločenské hry: biliard, šípky, stolný tenis. Ponúkame aj jazdy na koni a jazdy na koči.
Cena: Izby so spol. soc. zariadením: 8 EUR/os/noc. Izby na medziposchodí (vlastná kúpeľňa, výhľad na zapadajúce slnko): 10 EUR/os/noc. Apartmány (kúpeľňa, TV, chladnička): 12 EUR/os/noc. Domáce zviera 4 EUR/pobyt. Polpenzia 10 EUR (do 10 rokov 6,50 EUR), plná penzia 14 EUR (do 10 rokov 8,50 EUR). Hostia neplatia žiadne iné poplatky. Ceny sú platné celoročne.
Adresa: Horská chata Pilsko (rekreačné stredisko Pilsko), Bc. Jozef Kinier, Oravské Veselé 808, 029 62 Oravské Veselé
Poznámky: Ubytovatel od roku 2012 nereaguje na výzvy o aktualizaci inzerátu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Pilsko, Oravské Veselé
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby