– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Junior Piatrová, Vrútky

?? %

Chata Junior Piatrová, Vrútky

Malá Fatra / Martinské hole / Turec
+421 434 284 298, fax +421 434 284 389 recepcia@juniorpiatrova.sk
Chata Junior Piatrová [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Vo Vrútkach, na okraji mesta, pod lesom pri výstupovej modre značenej trase na vrch Minčol (1.364 m), pri horskom hoteli Piatrová. Železničná stanica Vrútky a autobusová stanica 3,5 km. Vhodné východisko pre výlety do Malej Fatry. Martin 10 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 12 osôb. Chata má šesť 2-lôžkových izieb, spoločnú kúpeľňu, WC, spoločenskú miestnosť (jedáleň), kuchynku. Hneď vedľa chaty sa nachádza ohnisko s možnosťou opekania, grilovania. Tenisový kurt, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, možnosť zapožičať si bicykle, pre detičky kolobežky aj s chráničmi a prilbami, trampolína (všetko grátis). Chata je v prevádzke iba v mesiacoch 04-09.
Cena: Celá sezóna (mesiace 04-09): 120 EUR/chata/noc (tj. pri ubytovaní 12 osôb 10 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Cena je garantovaná aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Adresa: Chata Junior Piatrová (chata Hostinec), ulica Karvaša Blahovca, 038 61 Vrútky. Kontaktná osoba: Danica Čipkalová, prevádzkar. Prevádzkovateľ: Hotely mládeže Slovakia, a.s., Bratislava.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Junior Piatrová, Vrútky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby