– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata UPJŠ, Opátka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata UPJŠ [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Vo Volovských vrchoch, pri malej obci Opátka neďaleko Košíc, v prekrásnom prostredí miniregiónu Ružín. Chata sa nachádza v lese, po odbočení z cesty 547 treba po necelých 3 km odbočiť doprava na úzku neudržiavanu lesnú cestu. Neďaleká umelá vodná nádrž Ružín je obľúbenou rekreačnou oblasťou počas horúcich letných dní. V okolí je rozšírený zber húb a možnosť turistiky. Možnosť spojenia autobusom z Košíc.
Ubytování: Chata je v roku 2015 mimo prevádzky! Chata s kapacitou 12 osôb v 6 izbách (6x2 lôžka). Spoločné soc. zariadenie (2x WC, 2x sprchovací kút). Kompletne vybavená kuchyňa, priestranná obývacia izba s krbom, príjemné vonkajšie posedenie pri ohnisku. Parkovanie priamo pri chate. Zariadenie ponúka rekreačné pobyty aj denný prenájom za účelom seminárov, školení atď. Stravovanie neposkytujeme. Chata býva v prevádzke iba v letnej sezóne (od 01.05. do 31.10.).
Cena: Celá sezóna: 6,50 EUR/os/noc, min. 4 osoby. Cena je platná aj pri ubytovaní iba 1 noc. Denný prenájom bez nocľahu 20 EUR/chata/deň. Ceny sú konečné (vrátane DPH, všetkých poplatkov aj posteľnej bielizne).
Adresa: Chata UPJŠ Opátka (Učebno-výcvikové zariadenie UPJŠ Opátka). Majiteľ: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ), Šrobárova 2, 041 80 Košice. Kontaktná osoba: Beáta Maceková.
Poznámky: Chata je od roku 2015 zrušená a mimo prevádzky!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Beáta (7. 6. 2013, 10.53)
Rada by som upozornila na nesprávne informácie ohľadom kapacity chaty. Kapacita je 12 osôb bez možnosti prístelky.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata UPJŠ, Opátka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby