– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Solárka, Frýdlant nad Ostravicí - Ondřejník

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Horská chata Solárka [Zvětšit - nové okno]
58 0
Umístění: V Beskydech na svahu hory Ondřejník, 3 km po modré turistické značce nad Frýdlantem nad Ostravicí. Chata je přístupná i po asfaltové cestě. Přímo z chaty je výborný výhled na značnou část Beskyd i Lysou horu. Chata je vhodným výchozím bodem pro běžkování či turistiku (Lysá hora 14 km). Aquapark Olešná 17 km. Ve Frýdlantu je vlaková stanice, galerie smaltu a litiny, koupaliště.
Ubytování: Turistická horská chata s kapacitou 58 lůžek v pokojích se společným soc. zařízením (WC, sprchy) na patře. Pokoje jsou 2-, 3-, 4-, 5- a 8-lůžkové, vybavené postelemi, uzamykatelnými skříňkami a praktickými nočními stolky. Chata má vlastní restauraci se salonkem a dětským koutkem (kapacita až 200 osob). Rozsáhlé letní posezení (až pro 1.000 osob). Možnost ubytování se psy. Zapůjčení stolních her. Na chatě je WiFi. Možnost pořádání oslav, firemních akcí, škol v přírodě. Parkování přímo u chaty.
Cena: Celoročně: 1 noc 250 Kč/os, 2 a více nocí 200 Kč/os/noc. Snídaně 50 Kč, polopenze 130 Kč, plná penze 200 Kč. Ceny jsou konečné (včetně povlečení, rekreačního poplatku i vytápění) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Horská chata Solarka (též Solárka, dříve turistická chata Ondřejník nebo hotel na Ondřejníku), Iva Poláčková, Ondřejník 509, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí. Provozovatel: Polisolar s.r.o. Vedoucí chaty: David Kutáč.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Solárka, Frýdlant nad Ostravicí - Ondřejník
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...