– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatka, Nové Zámky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chatka, Nové Zámky

kúpalisko Nové Zámky Ukázat na mapě
Chatka [Zvětšit - nové okno]
5 2
Umístění: V Nových Zámkoch, pri jazere (kúpanie a rybolov), 1,9 km od centra. Potraviny 370 m, hospoda 390 m, mestský štrand s termálnou vodou 900 m (jedno z najkrajších termálnych prírodných kúpalísk na Slovensku, viz www.kupaliskonz.sk/sk/strand/info), detské ihriská, tenisové dvorce. Vlaková stanica Nové Zámky 1,1 km. Termálne kúpaliská v okolí: Podhájska 26 km, Komárno 30 km, Patince 38 km, Veľký Meďer 42 km, Galanta 45 km, Štúrovo 50 km. V okolí Nových Zámkov možnosť jazdy na koňoch, kúpania v štrkových jazerách, blízke vodopády Zúgov.
Ubytování: Chata s celoročnou prevádzkou. Chatka je 3-lôžková s možnosťou 2 prísteliek. Suché WC, kuchynka, chladnička, el. kúrenie, záhradná solárna sprcha, mestská voda. Možnosť stanovania pred chatkou. Bezpečné parkovanie pre auto (možnosť uzamknutia brány na oplotenom pozemku).
Cena: Celoročne: 4 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby v chatke iba na 1 noc, deti pobyt zdarma (tzn. 1 rodič + 2 deti = 4 EUR/noc pre všetky spolu). Stanovanie pri jazere zdarma, drevo na oheň zdarma. Uzavreté parkovanie 1 EUR/noc. Alebo 63 EUR/chata/týždeň vrátane parkovania (bez ohľadu na počet osôb).
Adresa: Chatka (chata), Ing. Jozef Horváth, Šurianska ulica 34, Nové Zámky
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2012 v rekonštrukcii.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatka, Nové Zámky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...