– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata, Huntířov - Nová Oleška

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V Nové Olešce na okraji Českého Švýcarska, na klidném místě nad rybníkem. Koupaliště 2 km, restaurace a obchod 1,5 km. V blízkosti je rybník (rybaření 200 Kč/den, lodičky), vhodné podmínky pro houbaření, turistiku. Děčín 9,5 km. Hranice s Německem (hraniční přechod Dolní Žleb / Elbradweg Schöna) 17 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 6 osob. Chata je dřevěná, má předsíň, obývací pokoj, koupelnu s WC, ložnici, vybavená kuchyň (lednice, plynový sporák s troubou, nádobí), krb na dřevo, sklep. Před chatou je prostranství s ohništěm. Vytápění: krb a elektrické (přímotop). Parkování přímo u chaty (3 parkovací místa). Ubytování je možné od jara do podzimu.
Cena: Léto (cca 20.6.-20.9.): týden 6.500 Kč/chata/týden, víkend 1.990 Kč/chata/víkend. Jaro a podzim: týden 5.000 Kč/chata/týden, víkend 2.000 Kč/chata/víkend. Ceny jsou konečné (vč. energií, povlečení, rekreačního poplatku).
Adresa: Chata Nová Oleška, Jan Čermák, Nová Oleška 10, 405 02 Huntířov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata, Huntířov - Nová Oleška
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby