– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chata u lesa, Nedvědice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata u lesa, Nedvědice

Chata u lesa [Zvětšit - nové okno]
3 0
Umístění: Na Vysočině, v městečku Nedvědice pod hradem Pernštejn, 50 m od křižovatky silnic na Tišnov, Vír a Pernštejn. Zastávka vlaku 3 min., autobusu 1 min. Obchod a restaurace přes ulici. Turistické zajímavosti v blízkém okolí: hrad Pernštejn, množství zřícenin, Vírská přehrada, lesy, lyžařské sjezdovky Kovářová a Nutrie.
Ubytování: Chata po částečné rekonstrukci. V chatě je ložnice (2 lůžka + přistýlka), varná konvice, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, teplou vodou a splachovacím záchodem. Do chaty je přivedena elektřina i pitná voda, možnost přitápění olejovým radiátorem. Ubytováváme jen mimo zimní období (tedy v měsících 05-10).
Cena: Celá sezóna: s povlečením 150 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 110 Kč/noc, do 3 let zdarma), ve vlastním spacáku 120 Kč/os/noc, přitápění radiátorem 50 Kč/chata/noc. Ceny jsou konečné (obsahuje DPH, energie i všechny poplatky) a garantované při ubytování 2 a více osob v chatě, na 2 a více nocí.
Adresa: Chata u lesa, Pavel a Zdeňka Macků, Nedvědice 70, 592 62 Nedvědice
Poznámky: Poskytování ubytování v chatě je od roku 2014 pozastaveno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata u lesa, Nedvědice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby