– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Nagy, Dunajská Streda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Nagy [Zvětšit - nové okno]
8 8
Umístění: Pri areáli termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede, v tesnej blízkosti jazierka s možnosťou rybolovu. Vstup na kúpalisko 250 m. Do 3 km sa nachádza supermarket, obchod, autobusová a želežničná stanica.
Ubytování: Chata pre max. 8 osôb (6 lôžok + 2 prístelky). V chate je obývacia izba (rádio, TV, krb), kuchyňa (chladnička, mikrovlnka sporák), kúpeľňa (sprcha na prietokový ohrievač), v podkroví dve 2-lôžkové izby, prechodová izba (2 lôžka) + 2 prísteľky. Terasa (záhradný nábytok), dvor (zatrávnená, upravená plocha, ohnisko). Parkovanie za oplotením pri chate.
Cena: Sezóna (mesiace 05-10): 10 EUR/os/noc, deti do 13 rokov zľava 20 %, min. 3 noci, min. platba za 4 osoby (chata sa prenajíma jako celok). Domáce zviera 2 EUR/noc. Ceny sú konečné. Mimo sezónu sa prirátáva energia spotrebovaná pri kúrení.
Adresa: Chata Nagy (chalupa Nagy), Gabriel Nagy, Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Nagy, Dunajská Streda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...