– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata na Velkém Inovci, Zlaté Moravce - Velký Inovec

100 % (3)

Horská chata na Velkém Inovci (870 m), Zlaté Moravce - Velký Inovec

mob. +421 905 902 127 (chata), +421 903 067 120 (KST) chladekludo@post.sk
Horská chata na Velkém Inovci [Zvětšit - nové okno]
30
Umístění: V centru pohoří Pohronský Inovec, 150 m od vrcholu Velkého Inovce, daleko od civilizace. V okolí hustá síť turistických a cyklistických tras, kolem chaty prochází známá dálková Rudná magistrála.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 30 lůžek ve 3 pokojích pro nenáročné, možné ji ještě rozšířit o přespání v podkroví. V chatě je voda, elektřina i Internet. Výborná restaurace s levnými cenami. Na horské chatě panuje krásná atmosféra a pracuje zde příjemný personál. Chata bývá v provozu zpravidla o víkendech, otevírací dobu je však potřebné si předem ověřit.
Cena: S vlastním spacákem 3,3 EUR/os/noc, s lůžkovinami 5 EUR/os/noc.
Adresa: Turistická chata na Veľkom Inovci (horská chata Veľký Inovec, turistická chata Velký Inovec), MO KST Hviezdoslavova 26, 953 01 Zlaté Moravce 1. Bývalý chatař: Jozef Cigáň. Provozovatel: KST Zlaté Moravce (Klub slovenských turistov).
Poznámky: Foto: Tomáš Trstenský, 2007, Hiking.sk. Od jara 2013 je chata mimo provoz! Občerstvení je možné získat jen sporadicky, pokud na chatě pracují dělníci a provádí opravy.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(29. 7. 2013, 11.23)
Chata je jednoducho zavretá, bez akýchkoľvek informácií. Boli sme tam tento víkend a dosť nás to v tom teple prekvapilo, keďže sme tam rátali s doplnením zásob.
(12. 5. 2013, 15.16)
Uživatel zde byl ubytován od 29. září 2011 do 30. září 2011.
Dobrý deň, v minulosti sme navštívili chatu viackrát, a boli sme veľmi spokojní nekomerčnou atmosférou a rodinným prostredím pokiaľ ide o jedlo i nápoje. Žiaľ, celá skupina sme začiatkom apríla 2013 cez víkend vybrali na túru smerom k tejto chate, no boli sme nepríjemne prekvapení. Chata bola zatvorená a nedozvedeli sme sa prečo, pretože podľa webovej stránky je chata cez víkend prístupná. Bol síce ešte sneh, ale príjemný čas na lesnú prechádzku. Podobne sme sa pri chate stretli s viacerými inými turistami, ktorí sa tiež smutne konštatovali, že cieľ ich výletnej cesty nebol naplnený.
100 % (29. 9. 2012, 12.02)
Bola som velmi spokojná. Ubytovanie, strava, príjemná obsluha, aj kolektív - všetko na výbornú. Som ale velmi sklamaná a nahnevaná, že sa zavrela, a to od 23.9 2012. Nemám žiadne informácie, kedy sa znova otvorí, ak to niekto vie, nech sem prosím napíše, ďakujem.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata na Velkém Inovci, Zlaté Moravce - Velký Inovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...