– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Motýl, Zázrivá - Grúne

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Motýl [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: Na polosamote Grúne s prekrásnym výhľadom na Veľký a Malý Rozsutec, v rázovitej dedine Zázrivá. Čarokrásne prostredie lemované Kysuckými bradlami, vrchmi Malej Fatry a Oravskej Magury. Okolo drevenice prechádza cyklotrasa. Lyžiarske strediská: Kozinec-Zázrivá 9 km, Gavurky-Terchová 13 km, Vrátna 19 km. V Zázrivej je výborná gastronomie (halušky, sýrové speciality, korbáčiky).
Ubytování: Dvojpodlažná drevenica pre 9 osôb (8 lôžok + prístelok), novo postavená v roku 2015. Ponúka ubytovanie najmä rodinám a je prispôsobená najmenším deťom. V chate je štýlová obývačka s krbom, 3 izby (2x2, 1x4 lôžka), plne vybavená kuchyňa, moderná kúpeľňa s WC a druhé samostatné WC. Pri drevenici je terasa a altánok s vonkajším posedením.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 12 EUR/os/noc (prísteľka 3 EUR/noc), minimálna platba 65 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Silvester: 20 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 5 nocí. Dieťa do 3 rokov zdarma. Detská postieľka zdarma. Pri ubytovaní na 7 a viac nocí zľava 5 %, na 14 a viac nocí 10 %. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií).
Adresa: Chata Motýľ (drevenica Motýľ), Petra Trnovcová, Grúne 53, 027 05 Zázrivá
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Motýl, Zázrivá - Grúne
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby