– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační chata, Kaluža - Medvědí hora

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rekreační chata [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: Na Zemplínskej šírave v lesnom tichom prostredí v stredisku Medvedia hora. Pláž vzdialená 450 m, kúpaliská pri pláži (tobogán) 500 m. Vinianske jazero (malé prírodné jazero) 3 km pri obci Vinné (známej tradičným dorábaním vína). Turistika: Vinianske jazero, Viniansky hrad, Vihorlat. Europenzión Salaš a Zemplínsky hostinec (zemplínske špeciality) 100 m. Potraviny 400 m.
Ubytování: Murovaná chata pre 7 osôb. Na prízemí drevom obložená miestnosť pre posedenie. Na poschodí tri 2-posteľové izby s možnosťou prístelky, spoločenská miestnosť s krbom a kuchynkou (el. sporák, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, drez s teplou vodou, chladnička, riad). Vonku sa dá posedieť na veľkej terase aj pri ohnisku. Parkovanie pri chate. Chata je v prevádzke v letných mesiacoch 06-09.
Cena: Leto: 8,30 EUR/os/noc pri ubytovaní min. 4 osôb na min. 2 noci. Cena je konečná (obsahuje aj miestny poplatok, energie, posteľné prádlo, parkovanie, upratovanie). Skupina (aj 4 osoby) má k dispozícii vždy celú chatu.
Adresa: Rekreačná chata, Klára Fedorčáková, Kaluža - Medvedia hora. Kontaktná osoba: Zdenka Pokoželcová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační chata, Kaluža - Medvědí hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby