– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Martina, Bobrovník u Bešeňové

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Martina [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V obci Bobrovník, pod masívy Chočských vrchov na brehu priehradného jazera Liptovská Mara (150 m, možnosť kúpania, vodných športov a rybolovu). Bešeňová (celoročné termálne kúpele) 7 km. Lyžovanie na Chopku 31 km. Vlkolínec (skanzen UNESCO) 26 km, Pribylina (Múzeum Liptovskej dediny) 34 km.
Ubytování: Chata pre 9 osôb. Na prízemí chaty je zariadená kuchyňa (elektrický šporák, chladnička, mikrovlnka, rychlovarná kanvica), spoločenská miestnosť (krb, TV+SAT), kúpeľňa so sprchou, WC. Na poschodí chaty sú 3 spálne (1x2-lôžková, 1x3-lôžková, 1x4-lôžková). Vykurovanie je lokálne elektrické. Terasa s vonkajším záhradným krbom.
Cena: Celoročne: 70 EUR/chata/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane energií, postelnej bielizne a rekreačného poplatku) a platná aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri menšom počtu osôb možná dohoda.
Adresa: Chata Martina, Igor Mišík, Bobrovník
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Martina, Bobrovník u Bešeňové
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby