– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská chata Lučina, Tisá - Ostrov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská chata Lučina, Tisá - Ostrov

Vojenská chata Lučina [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Ve vesničce Ostrov u Tisé ukryté v Labských pískovcích, přímo na hranici s Německem. Z Ostrova vede turistická trasa do Tiských stěn (skalního města s mnoha bizarními pískovcovými útvary). Celá oblast je rájem turistů i horolezců (113 registrovaných lezeckých cest). Vedle Malých a Velkých stěn se severně od Tisé nalézají méně navštěvovaná skalní města - Ostrovské a Rájecké skály.
Ubytování: Vojenská chata s kapacitou 25 lůžek v 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Společné soc. zařízení (odděleně pro muže a ženy). Možná příprava jídel ve vybavené kuchyni (lednice, sporáky).
Cena: Pokoj 2-lůžkový 205 Kč/os/noc, 3-lůžkový 185 Kč/os/noc, 4-lůžkový 165 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Rekreační poplatek 10 Kč/dospělý/noc (platí se v měsících 06-09). Ceny platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Chata Lučina (vojenská ubytovna Ostrov u Tisé, posádková ubytovna), Ostrov 18, 403 36 Tisá. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Tisá čp. 308. Kontaktní osoba: Rudolf Hrstka.
Poznámky: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Pavel (12. 3. 2017, 08.07)
Na chatu mám velmi hezké vzpomínky z dětství od cca první pol. 90. let do cca 2005, kdy chata spadala pod VUSS Litoměřice. Od doby, co chata spadla pod Prahu, potažmo Liberec atd. to šlo se stavem chaty výrazně dolu. Z pokojů mohu hodnotit hlavně pokoj č. 5 (ten z obrázku) a č. 8.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská chata Lučina, Tisá - Ostrov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby