– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Zlatka, Letanovce - Letanovský Mlýn

?? %
mob. +421 902 331 135 jan.olejnik@stonline.sk
Chata Zlatka [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V centre Slovenského raja priamo v prírodnej rezervácii Prielom Hornádu na Letanovskom mlyne. Parkovanie pri chate, alebo v obci Letanovce. Prístupová lesná cesta je nekvalitná. Turistický chodník vedie lúčkou pod chatou. Mohutné vápencové bralá vrchu Ihrík s vzácnou kvetenou. V lokalite je len asi 15 chát.
Ubytování: Chata max. pre 10 osôb. Dve spálne v podkroví: 3-lôžková priechodzia izba s prístelkou a 2-lôžková izba s prístelkou. 2 postele s prístelkou sú v spoločenskej miestnosti s pecou na tuhé palivo na prízemí. Kúpelňa (sprchovací kút, umývadlo), chemické WC, kuchynský kút s plynovým varičom a linkou, ohnisko so záhradnom stolom a lavicami, elektrina, úžitková voda, pitná voda je v 300 m vzdialenej studničke. V zime sa chata neprevádzkuje.
Cena: Sezóna (01.05.-31.10.): 8 EUR/os/noc, min. 5 osôb. Mimo sezóny: 7 EUR/os/noc, min. 4 osoby. Celoročne 9. a 10. osoba zdarma. Minimálny pobyt 2 noci. Postelné prádlo za 3 EUR/os/pobyt. Za energie sa nepripláca (v cene).
Adresa: Chata Letanovský mlýn (Chatka Zlatka), Letanovce - Letanovský mlýn. Kontaktná adresa: Jan Olejnik, Orlicka 2697/18, 058 01 Poprad.
Poznámky: Přístupová cesta z Letanovců kolem rómské osady nebývá považována za příliš bezpečnou, lepší je příchod ze vzdálenější obce Spišské Tomášovce.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Zlatka, Letanovce - Letanovský Mlýn
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...