– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Kubrica, Trenčín - Kubrica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
120
Umístění: V tichej lokalite 12 km od centra mesta Trenčín. Trenčín je centrom stredného Považia, na východe pohorí Považského Inovca a Strážovských vrchov, na západe výbežky Bielych Karpát. Turistické trasy (Brezina, Ostrý vrch, Inovec) alebo cykloturistické trasy (Vážska cyklomagistrála). Mestská doprava premáva priamo do Kubrice a končí neďaleko chaty.
Ubytování: Kvalitná chata pre viac ako 120 osôb. Chata je vhodná pre príjemný relax s rodinou ako aj pre detské rekreácie, školské výlety, sústredenia, oslavy. V hlavnej chate sa nachádza veľká jedáleň, zasadačka a klubovne. Pri budove asfaltové aj trávnaté ihrisko a malý bazén. Izby: 22x s vlastným soc. zariadením (2 lôžka + 2 prístelky, WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, balkón), 8x so spoločným soc. zariadením (2 lôžka + 2 prístelky, balkón). Jedáleň s barom a bufetom ponúka široký výber, jedlá aj pre vegeteriánov, jedálny lístok vieme upraviť podľa vašich predstáv, pitný režim (čaj alebo malinovka).
Cena: Leto 12 EUR/os/noc s raňajkami. Zima 13 EUR/os/noc s raňajkami. Školské a firemné akcie 14,50 EUR/os/noc (3x denne strava), pedagogický dozor zdarma. Raňajky formou švédskych stolov. Pri ubytovaní nad 3 dni zdarma 1 celodenný vstup na zimnú krytú alebo letnú mestskú plaváreň Trenčín (vstup platí aj do sauny). Z týchto cien zľava 1 EUR/os/noc pre klientov LevneUbytovani.net!
Adresa: Chata Kubrica (penzion Kubrica, bývalá Chata Odevák v Kubrici), Ivan Pĺžík, Trenčín - Kubrica
Poznámky: Inzerát je dlouho neaktualizován, údaje proto nemusí odpovídat realitě. Zjistíte-li nové info, sdělte mi jej prosím na info@levneubytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Kubrica, Trenčín - Kubrica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby