– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Krnišov - Lesy SR, Krnišov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Krnišov - Lesy SR, Krnišov

Chata Krnišov - Lesy SR [Zvětšit - nové okno]
6
Umístění: V Štiavnických vrchoch. Najbližšia obec Krnišov 1 km, mesto Banská Štiavnica 15 km. Lyžiarsky vlek na Gubáni 10 km. Motorest Devičie 6 km. Kultúrne pamiatky v okolí: kaštieľ a poľovnícke múzeum Svätý Anton, mesto Banská Štiavnica, mesto Krupina.
Ubytování: Poľovnícka chata s celkovou kapacitou 6 lôžok v 2 izbách (1x2, 1x3 lôžka, možnosť 1 prístielky). V chate je elektrina, studená voda, nevybavená kuchyňa.
Cena: Leto (01.05.-15.10): 6 EUR/os/noc, minimálne 18 EUR/chata/noc, celá chata 28,80 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-30.04.): celá chata 34,56 EUR/chata/noc. Silvester (26.12.-07.01.): celá chata 43,20 EUR/chata/noc.
Adresa: Poľovnícka chata Krnišov. Prevádzkovateľ: Lesy SR, odštepný závod Levice, LS Krupina. Kontaktná osoba: Edita Debrovská.
Poznámky: Od 01.08.2012 už chata nie je v ponuke na rekreačné účely.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby