– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Královec, Šléglov u Branné

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Královec [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V klidném prostředí v předhůří Jeseníků mezi obcemi Branná a Staré Město pod Sněžníkem. V okolí možnost turistiky i cykloturistiky (Ramzová, lázně Jeseník). V místě lyžařský vlek 400 m dlouhý pro nenáročné, náročnější sjezdovky v Branné (uměle zasněžováné, s nočním lyžováním). Ve všední den linkový autobus v místě, vlak v Branné, s majiteli si lze dohodnout odvoz z Branné.
Ubytování: Tři dvoulůžkové pokoje, do každého je možnost až dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním nádobím. Sociální zařízení a kuchyňka. Možno obsazovat pokoje i jednotlivě se společným soc. zařízením nebo jako apartmán. Pro nabídku na LevneUbytovani.net tedy kapacita max. 12 osob. Spol. místnost s barem, venkovní posezení s ohništěm a udírnou. Tělocvična, venkovní hřiště (tenis, míčové hry), půjčení sportovního náčiní.
Cena: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 300 Kč/pokoj/noc, přistýlka 100 Kč/noc, celý apartmán (6 lůžek) 900 Kč/noc + případné přistýlky. Při ubytování jen na 1 noc příplatek 50 Kč/os. Děti do 3 let zdarma. Nic dalšího se nepřiplácí. (Běžné ceny 180-230 Kč/os/noc.)
Adresa: Chata Královec, Juračka Lubomír, Šléglov 10, 788 25 Branná
Poznámky: Chata je od roku 2012 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Královec, Šléglov u Branné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...