– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata s rozhlednou Krajčov vrch, Nižná Boca

?? %

Horská chata s rozhlednou Krajčov vrch (950 m), Nižná Boca

mob. +421 907 394 307, +421 948 095 900 urbar@urbarniznaboca.sk
Horská chata s rozhlednou Krajčov vrch [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V Nízkych Tatrách, na Krajčovom vrchu nad obcou Nižná Boca, 20 km od miest Liptovský Mikuláš a Brezno. Prístup pešo 30 minút od hlavnej silnice v Nižnej Boci. Z chaty je jedinečný výhľad na Bockú dolinu, pri peknom počasí uvidíte aj kráľa vrchov - Kriváň. Tipy na výlet: kontaktná ZOO pri Liptovskom Mikuláši, jaskyne v Demänovskej doline, termálne pramene v Jánskej doline.
Ubytování: Drevená horská chata s rozhľadňou a možnosťou ubytovania. Chata sa prenajíma ako celok. V chate je možnosť prenocovania cca pre 10 osôb v dvoch izbách na poschodí (na matracoch, k dispozícii periny, vankúše, deky). V prízemí je vybavená kuchynka (dvojplatnička a chladnička), piecka, krb, kúpelňa so sprchou a WC. V chate je voda aj elektrina, bojler na ohrev vody. Súčasťou objektu je aj terasa, altánok s posedením, kotlíkom na guláš a krytým ohniskom, hojdačka, bicykle na požičanie. Prístup k chate je možný celoročne, v prípade záujmu ponúkame aj odvoz.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: celá chata 120 EUR/chata/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Silvester (23.12.-3.1.): celá chata 150 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Pripláca sa rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Energie sú zahrnuté v cene.
Adresa: Horská chata s rozhľadňou (požiarna rozhľadňa so zázemím) Krajčov vrch, Nižná Boca. Prevádzkovateľ: Urbársky spolok Nižná Boca - pozemkové spoločenstvo. Kontaktná osoba: Igor Tréger.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata s rozhlednou Krajčov vrch, Nižná Boca
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...