– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Kozubová, Milíkov - Kozubová

?? %

Horská chata Kozubová (982 m), Milíkov - Kozubová

+420 558 330 050 recepce@hotel-kozubova.cz
Horská chata Kozubová [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Na hřebeni Beskyd mezi obcemi Dolní Lomná, Milíkov a Košařiska. Možný příjezd autem až k chatě po zpevněné lesní cestě z Dolní Lomné. 150 m nad chatou se nachází kaple sv. Anny, její věž slouží jako rozhledna (v chatě je možné si zapůjčit klíče). Ke kapli se každoročně na svatou Annu koná pouť. Okolí chaty nabízí mnoho turistických tras. V zimě turistické trasy na běžkách, u chaty je i lyžařský vlek. Nejbližší vlaková zastávka (Bocanovice) je vzdálena 6,5 km po zelené značce.
Ubytování: Velký horský hotel se stylovou restaurací, moderním zázemím pro děti, multifunkčním sportovním hřištěm (jedním z nejvýše položených v ČR) i saunou. V hotelu jsou pokoje s vlastní koupelnou (3-lůžkové Standard + 3-lůžkové s přistýlkou Komfort, ty mají i balkón a výhled na Beskydy) i turistické pokoje (6-lůžkové s patrovými postelemi). Restaurace, bar, letní venkovní terasa, ohniště. Minifarma. Naší specialitou jsou placki na blasze – místní typické jídlo regionu Gorolie (Těšínského Slezska). Chata Kozubová stojí na místě původní vyhořelé chaty, byla postavena nová a otevřena v roce 1989.
Cena: Celoročně: pokoj turistický (6-lůžkový) 400 Kč/os/noc, pokoj Standard 590-640 Kč/os/noc, pokoj Komfort 690-740 Kč/os/noc. Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Domácí mazlíček 100 Kč/noc (velké plemeno 300 Kč/noc). Snídaně 120 Kč (dítě 920 Kč), večeře 179 Kč (dítě 149 Kč). Rekreační poplatek 4 Kč/os/noc (jen osoby straší 18 let). Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Horský hotel a SKI park Kozubová (horská chata Kozubová, lidově Kozubka), Milíkov ev.č. 28, 739 81 Milíkov. Chatař: Rudolf Uvíra. Manažerka hotelu: Bc. Zuzana Varcopová.
Aktualizace:
Video: Cesta k horské chatě Kozubová

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Kozubová, Milíkov - Kozubová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...