– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Košútka, Hriňová - Slanec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Košútka [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: V horskej osade Slanec pri Hriňovej vo Veporských vrchoch, v tesnej blízkosti pohoria Poľana. Na slnečnom južnom svahu s nádherným výhľadom oproti lyžiarskemu stredisku Ski Centrum Košútka. Tipy na výlet: blízka obora s muflónmi a danielmi, vrchol Košútky (výhľad na celé Podpoľanie), vodopád Bystré 10 km, Malčekova skala 10 km, Melichova skala 13 km, Kalamárka 16 km. V Hriňovej je bowling, wellness, nekryté klzisko.
Ubytování: Komfortná chata s kapacitou 10 osôb. V chate je obývacia izba (sedacia súprava, ratanový nábytok, LCD-TV, DVD prehrávač, krb), vybavená kuchyňa (umývačka riadu, hriankovač, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou atď.), 4 spálne, 2 kúpelne, sauna, terasa, altánok, gril, kotlík na guláš. WiFi pripojenie. Pokrytie signálmi všetkých mobilných operátorov.
Cena: Leto (14.6.-12.9.): 100 EUR/chata/noc. Zima (4.1.-28.3.): 110 EUR/chata/noc. Veľká noc: 120 EUR/chata/noc. Vianoce a Silvester (21.12.-6.1.): 180 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Mimosezóna: 80-90 EUR/chata/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 3 a viac nocí (na 6 a viac nocí zľava 5 %). Domáce zviera (po dohode) 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,3 EUR/os/noc. Sauna gratis. V cene sú aj veškeré energie, kúrenie, posteľná bielizeň, voda, čistiace prostriedky. Nutné vlastné uteráky.
Adresa: Chata Košútka, Miroslav Halmo, Slanec 2988, 962 05 Hriňová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Košútka, Hriňová - Slanec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby