– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Korenný vrch, Pezinok - Pezinská Baba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Korenný vrch, Pezinok - Pezinská Baba

Chata Korenný vrch [Zvětšit - nové okno]
14
Umístění: V prekrásnej prírode na Pezinskej Babe, v nadmorskej výške 527 m, 40 km od Bratislavy. Uprostred lesov CHKO Malé Karpaty, čistých žblnkotajúcich potôčikov, voňavých kvetov, ľúbezného spevu vzácnych vtákov a rozmanitej zveri. Pezinská Baba - vyhľadávané lyžiarske stredisko. V areáli Baba sú 3 zjazdové trate (500, 700 a 1000 m), večerné lyžovanie, upravované bežkárske trate.
Ubytování: Horská chata s vkusne zariadenými izbami. 1 apartmán (TV, rádio, sprcha, umývadlo a WC), dve 3-posteľové izby (rádio, umývadlo so studenou a teplou vodou) a 5-posteľová izba (rádio, umývadlo so studenou a teplou vodou). Toalety a sprchy na chodbe oproti izbám. V chate je bar (čapované pivo, čapovaná Kofola originál, miešané nápoje, horúca čokoláda - vlastná domáca receptúra,...).
Cena: Celoročne: 3-posteľová izba 45 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 25 EUR/izba/noc, 2 osoby 35 EUR/izba/noc), 5-posteľová izba 75 EUR/izba/noc, apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc, v prípade dlhšieho pobytu možné dohodnúť zľavu.
Adresa: Chata Korenný vrch (turistická chata Korenný vrch), Miroslav Minárik, Pezinská Baba, P.O.BOX 116, 902 01 Pezinok
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Korenný vrch, Pezinok - Pezinská Baba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby