– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Lesy ČR Kobylská, Karolinka - údolí Kobylská

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Lesy ČR Kobylská [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: Ve Vsetínských vrších, hluboko v lesích, na konci údolí Kobylská, 6 km od obce Karolinka. Do údolí je zákaz vjezdu motorových vozidel. Červeně značená hřebenovka Vsetínskými vrchy vede cca 1 km od chaty. Soláň (lyžařské a turistické centrum) cca 3 km.
Ubytování: Skromná lesní chata bez pitné vody (v okolí je studánka či potůček). V chatě jsou zabudovány solární panely sloužící pouze na svícení. V chatě je kuchyňka + 2 pokoje. V chatě se vyspí až 20 dětí (vhodné např. pro skautské oddíly), dospělých je vhodné max. 8 osob. Topí se v kamnech na tuhá paliva (otop si hosté chystají sami).
Cena: Celoročně: 200 Kč/chata/noc (bez ohledu na počet osob), i při ubytování jen na 1 noc. Lůžkoviny se neposkytují (nutný vlastní spací pytel). Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc (neplatí osoby do 18 let a nad 70 let).
Adresa: Chata Kobylská, Lesy ČR, Karolinka (nesprávně Karolínka). Správce chaty: pan Figel.
Poznámky: Odkaz do mapy je pouze přibližný. Z důvodu církevních restitucí Lesy ČR od roku 2013 ubytování v této chatě již nenabízí.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Lesy ČR Kobylská, Karolinka - údolí Kobylská
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...