– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Klára, Malá Morávka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Klára, Malá Morávka

Chata Klára [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V Malé Morávce, v srdci Jeseníků. Malá Morávka je známé středisko zimních sportů i letní turistiky, nástupní místo tras do okolí Pradědu a na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Nejbližší vleky 300 m od chaty. Zastávka autobusu 2 minuty.
Ubytování: Nekuřácká horská chata s kapacitou 30 osob v 10 pokojích (2- až 5-lůžkových). Vždy 2 pokoje mají společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Tři nově zrekonstruované zařízené kuchyňky (nádobí, sporák, lednice, mikrovlnka). Společenská místnost (jídelna) s TV+SAT. V suterénu chaty je lyžárna, herna se stolním tenisem, stolním fotbalem a krbem. WIFI připojení k internetu zdarma. Uzavřená a udržovaná zahrada, ruské kuželky, ohniště s posezením a grilem. Parkování u chaty.
Cena: Léto (1.5.-19.12.): 1-5 nocí 250 Kč/os/noc, 6 a více nocí 220 Kč/os/noc. Zima (20.12.-30.4.): 1-5 nocí 270 Kč/os/noc, 6 a více nocí 250 Kč/os/noc. Silvestr: 350 Kč/os/noc. Dítě do 2 let sleva 50 % (bez požadavku na lůžko zdarma), 2-6 let sleva 25 %, 6-10 let sleva 10 %. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek 19 Kč/os/noc).
Adresa: Chata Klára, Olga Němcová, Malá Morávka 160, 793 36 Malá Morávka
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Klára, Malá Morávka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby