– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Horská chata Kladské sedlo, Staré Město pod Sněžníkem - Kladské sedlo

20 % (1)
mob. +420 777 957 400, +420 734 105 381 chata@kladske-sedlo.cz
Horská chata Kladské sedlo [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: Na Kladském sedle, na samotě na horském hřebeni, na pomezí Králického Sněžníku a Rychlebských hor, na česko-polské hranici v budově bývalé celnice Nowa Morawa - Staré Město. Kolem chaty prochází téměř nepoužívaná (avšak kvalitní) silnice ze Starého Města pod Sněžníkem a vesničky Nová Seninka pokračující do Polska. Po hraničním hřebeni vedle chaty prochází polská zelená turistická značka. Aktivity v okolí: sjezd na koloběžkách či longboardech do Nové Seninky, upravené běžecké trasy nedaleko od chaty, turistické výlety na Paprsek, Návrší či Králický Sněžník, na polské straně dobrá rybí restaurace (pár minut jízdy autem).
Ubytování: Horská chata s možností občerstvení (široký výběr pochutin a nápojů). Chata má kapacitu 14 osob ve 4 pokojích s vlastní koupelnou (2x2, 2x4 lůžka, 2 přistýlky). Plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, fritovací hrnec, rychlovarná konvice, lednice a mrazák). Dvě společenské místnosti s posezením. Venkovní kryté posezení s velkým grilem, otevřené ohniště s lavicemi. Dřevěná houpačka, závěsná síť pro relax a velká trampolína pro děti i dospělé.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: jednotlivé pokoje 450 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc), celá chata 14.000 Kč/chata/víkend nebo 25.000 Kč/chata/týden. Ceny jsou včetně všech poplatků a povlečení. Doplácí se pouze spotřebovaná energie.
Adresa: Chata Kladské Sedlo (dříve horská chata Sedlo), Kunčice 93 (nad vsí Nová Seninka) - Kladské sedlo, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem. Provozovatel: Michal Riffler.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

20 % (6. 5. 2017, 20.24)
Bohužel, ani nám, ani dceři se nepodařilo na této chatě ubytovat, neboť v okamžiku, kdy jsme řekli, že tam s námi chceme malého pejska, se kterým jinak běžně jezdíme na všechny horské chaty, přestali se s námi bez jakéhokoliv dalšího vysvětlování bavit. Tak jsme nuceni hodnotit záporně, neboť ani na jejich stránkách se nikdo nedočte, že tam psa nechtějí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Kladské sedlo, Staré Město pod Sněžníkem - Kladské sedlo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...