– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Domček U starkej Katky, Kvačany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Domček U starkej Katky [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V strede dedinky Kvačany pri romantickej Kvačianskej doline v Chočských vrchoch. Blízkosť lyžiarskych stredísk Jasná, Závažná Poruba, Zverovka, termálnych kúpalísk Bešeňová a Tatralandia. Priamo v Kvačanoch sa nachádza internet café (10 min), hospoda (5 min) a minipivovar Brontvai (15 min).
Ubytování: Malý domček s rodinnou atmosférou a veľkou záhradou, celý iba pre hostí. Tri izby (dve 3-lôžkové + podkrovná izba s terasou pre 4 osoby). Vybavená kuchyňa (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, plynový sporák, el. rúra, piecka na drevo, jedálenský kút, TV). Kúpelňa. Veranda - zimná záhrada. Garáž pre jedno auto.
Cena: Leto a zima (15.6.-15.9., 1.12.-31.3.): 6,5 EUR/os/noc, min. 3 noci. Mimosezóna: 5,5 EUR/os/noc, min. 2 noci. Na prenájom celého domčeku je potrebná platba min. za 6 osôb. Na prenajatie iba 1 izby min. 2 osoby (izby sú uzamykatelné). Ceny sú konečné (vrátane energií a bielizne), rekreačný poplatok sa neplatí.
Adresa: Chata U starkej Katky, Katarína Granátová, Dlhá lúka 158, 032 23 Kvačany
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domček U starkej Katky, Kvačany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby