– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Karolína, Dolní Lomná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Karolína (480 m), Dolní Lomná

Chata Karolína [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V rekreační obci Dolní Lomná uprostřed beskydských hor. V okolí široká síť turistických a cyklistických stezek. Prodejna potravin 150 m, autobusová zastávka (časté spojení) 300 m. Ski Armáda Dolní Lomná 650 m, lyžařské centrum Severka 5 km.
Ubytování: Dřevěná chata se vším potřebným vybavením a soukromím pro 2-5 osob. V chatě jsou 2 ložnice (v první je manželská postel, ve druhé gauč a patrová postel), vlastní koupelna s WC, obývací pokoj s krbem a TV, kuchyňka (varná konvice, lednička, mikrovlnka, el. vařič) a terasa. Krb k vytápění i navození útulné atmosféry. Před chatou je skluzavka s houpačkou. Parkovaní možné přímo u chaty (v zimě kvůli nesjízdné cestě 150 m od chaty).
Cena: Léto (15.6.-15.9.): mimo víkend 1.400 Kč/chata/noc (min. 2 noci), víkend 3.500 Kč/chata/víkend (2 noci), týden 8.000 Kč/chata/týden. Zima a mimosezóna: mimo víkend 1.400 Kč/chata/noc (min. 2 noci), víkend 3.200 Kč/chata/víkend (2 noci), týden 7.300 Kč/chata/týden. Silvestr: 2.200 Kč/chata/noc, min. 3 noci. Velikonoce: 6.000 Kč/chata/týden. Jarní prázdniny: 8.000 Kč/chata/týden. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby (6 Kč/kWh) a rekreační poplatek. Povlečení, ručníky, voda i topení krbem je v ceně. Možno platit FKSP.
Adresa: Chata Karolína, Dolní Lomná ev. č. 84, 739 91 Dolní Lomná. Provozovatel: Martin Ćmiel.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Karolína, Dolní Lomná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby