– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Karin, Kunerad

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

15 % (1)

Chata Karin, Kunerad

Chata Karin [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V Kunerade pri Rajeckých Tepliciach, na okraji ihličnatého lesa vedľa horského potoka. V oblasti Malá Fatra, Lučanská časť, poloha ponúka možnosti pre pešiu turistiku (Martinské Hole), cykloturistiku, či hubárčenie. Rekreačné atrakcie: Rajecké Teplice (5 km, kúpele Aphrodite, termálne kúpalisko, tenisové kurty, požičovňa lodiek), Rajec (10 km, termálne kúpalisko Veronika), Malá Čierna (15 km, golfové ihrisko), Rajecká Lesná (15 km, betlehem).
Ubytování: Dvojpodlažná chata max. pre 8 osôb. Na prízemí je predsieň, krbová miestnosť (s jedálenským stolom, TV, SAT, rádio), 4-lôžková miestnosť, malá kuchynka (vybavená, el. sporák, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica), wc so sprchou na prietokový ohrievač. Hore strmým schodiskom na poschodí sa nachádzajú dve 2-lôžkové spálne. V suteréne je garáž a sauna. Ubytovanie je možné celoročne.
Cena: Celoročne: 6,5 EUR/os/noc (vrátane DPH) + elektrina + drevo. Cena je platná pri ubytovaní min. 4 osôb na min. 3 noci (aj cez hlavné sezóny). (Štandardné ceny sú 9 EUR/os/noc + elektrina + drevo.)
Adresa: Chata Karin, Zuzana Vavreková, Chatová osada Brezie 257, Kunerad
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

15 % (2. 1. 2013, 12.52)
Uživatel zde byl ubytován od 26. prosince 2010 do 1. ledna 2011.
Názor na ubytovnie je minimálny..Podľa toho čo je písane na stránke, sa tomu realita vôbec nevyrovna..fotky na isnternete super, ale realita katastrofa..!!! Pri zapnuti ohrievania vyraža poistky !!!!Lampy svietia ako sa im zachce..Kuchynka a hned vedla záchod teda hygiena ako vyšita..Zástrčky v horných izbách doslova roztopené čo niekedy predtým horeli!!! Kúrenie??? Drevo žiadne na drevo sme chodili aj 5 km,kým sme vôbec niečo našli.. a stou tupou pílkou z garáže sme si ho museli rezať sami!!!Nič zabezpečené jedine čo tam išlo bez problémov bola práva ta mini TV..V posteliach plno bordelu a prachu.. Jednoducho povedané ani 5€ by som už za noc nedal..!!!!!!! Hanba!! A ta \"sauna\" ??To skôr vyzeralo ako špajza v ktorej bol schovaný ohrievač a nič viac sa tam nezmestilo !! Takže len toľko..Milý čitatelia, pokiaľ máte prístup k týmto názorom aj vy, tak si pozorne prečítajte čo Vám tu píšem, inak príchod na túto chatu bude Väčšina z Vás ľutovať..je to chata pre zver nie pre normálnych ľudí ! Normálny človek tam vydrží max. 1 deň! Samé sľuby čo tam všetko je a okrem riadu neustále tečúcej vody do hrnca a neustály výpadok \"elektriny\" proste 0 bodov. Hodnotenie chaty z môjho pohľadu 15%

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Karin, Kunerad
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...