– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata U Mlýna, Vepříkov u Chotěboře

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (1)
Chata U Mlýna [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Na samotě u Jilemského rybníka, na kraji lesa, mezi obcemi Vepříkov a Jilem. Přístup z Vepříkova 3 km po modré značce, možný i příjezd autem. Ve Vepříkově je prodejna potravin a hospoda. Možnost koupání v Jilemském rybníce nebo v lomu Borek (7 km). Město Chotěboř 9 km. Přehrada Seč 15 km.
Ubytování: Chata bez elektřiny, s lokálním topením, max. pro 6 osob. V přízemí chaty je kuchyň s jídelním koutem a 2 lůžka. V podkroví jsou 3 lůžka. Vaření na vařiči (propan-butan). Posezení u ohně. Pitná voda z nedaleké zakryté studánky. Chata je standardně v provozu jen mimo topnou sezónu (přes zimu po dohodě).
Cena: Léto a mimosezóna: 2 noci 200 Kč/os/noc (min. 2 osoby), 3 a více nocí 150 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby v chatce). Zima (topná sezóna): 2 a více nocí 200 Kč/os/noc (min. 2 osoby). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, dřeva i plynu).
Adresa: Chata U Mlýna, Jilemský rybník, katastrální území obce Jilem, příjezd k chatě od obce Vepříkov. Provozovatel: Jaroslav Remar. Kontaktní osoba: Petr Linhart.
Poznámky: Chata v roce 2019 změnila majitele a již se veřejnosti nepronajímá.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (28. 10. 2018, 09.04)
Uživatel zde byl ubytován od 19. října 2018 do 21. října 2018.
Ubytování pro nenáročné, kteří si umějí vychutnat okolní přírodou. Chatička dobře vybavená. Rozhodně doporučuji k pobytu, ubytování na kraji lesa, moznost opékání, grilování a i uzení. WC tradiční v kadibudce. Voda z nedaleké udržované studánky. Majitel velmi pohodový a vstřícný. Není co tomu to ubytovani vytknout.
Poměr cena / kvalita50 %Čistota70 %Personál80 %Okolní prostředí90 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata U Mlýna, Vepříkov u Chotěboře
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby