– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Jany, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa U Jany [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V Ždiari, v srdci Belianskych Tatier. Lyžiarske stredisko so sedačkou Bachledova dolina 1,7 km, ski centrum Strachan 4,5 km, Strednica 5,2 km, Jurgów (Poľsko) 16 km. Centrum Ždiaru 2,3 km. Tatranská Kotlina (drevený kostol, Belianská jaskyňa) 4,8 km.
Ubytování: Samostatná dobre vybavená chata max. pre 6 osôb (+ dieťa) s domčekom na grilovanie. Chata je situovaná za rodinným domom majiteľky. Na prízemí je kompletne zariadená kuchyňa (mikrovlnka, kávovar, hriankovač,...), obývačka v poľovníckom štýle (s krbovou pieckou, rozťahovacím gaučom, TV-SAT, DVD), WiFi, kúpeľňa (vrátane fénu), WC. Na poschodí sú dve 2-posteľové spálne (každá s prísteľkou), rozťahovacie kreslo, kúpeľňa, WC. Vykurovanie chaty je plynové s termostatom. Pred chatou je malá terasa so záhradným posedením, slnečníkom, prenosným grilom a kotlíkom na guláš. Samostatný domček na grilovanie aj v zime (posedenie, murovaný gril, krbová piecka a CD prehrávač).
Cena: Leto (2.7.-27.8.): 4 osoby 54 EUR/chata/noc, 5 osôb 60 EUR/noc, 6 osôb 66 EUR/noc, 7 osôb 70 EUR/noc, min. 5 nocí. Zima (21.12.-5.3. + Veľká noc): 4 osoby 58 EUR/chata/noc, 5 osôb 65 EUR/noc, 6 osôb 71 EUR/noc, 7 osôb 75 EUR/noc, min. 5 nocí (Veľká noc min. 3 noci). Mimosezóna: 4 osoby 42 EUR/chata/noc, 5 osôb 47 EUR/noc, 6 osôb 54 EUR/noc, 7 osôb 60 EUR/noc, min. 2 noci. Zľava 7 % na pobyt na min. 7 nocí (9 % pre pobyt s deťmi do 14,99 rokov). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií). Vrecko grilovacieho uhlia aj drevo do krbu gratis. Zľava na skipasy: Bachledová dolina (3- až 6-dňové) 20-30 %, Strachan 20 %.
Adresa: Chata U Jany (chalupa U Jany), Jana Pitoňáková, Ždiar 87, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Jany, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby