– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Jahodník č. 1, Smolenice - Jahodník

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Jahodník č. 1, Smolenice - Jahodník

Chata Jahodník č. 1 [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Samostatne v lese pri obci Smolenice na úpätí Malých Karpát, 200 m od rekreačného strediska Jahodník s reštauráciou. Jaskyňa Driny 900 m. Dedina Smolenická Nová Ves 1 km (zastávka autobusu). V okolí viacero priehrad (Horné Orešany, Boleráz a Buková), značené turistické a cyklistické trasy.
Ubytování: Rekreačná chata s kapacitou 25 lôžok (izby 1x2, 2x3, 3x4, 1x5 lôžok). Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť s krbom a stolným futbalom, kuchynka (vybavená riadom), 2x WC. Na prvom poschodí štyri izby, dve s vlastným WC a kúpeľňou, spoločná kúpeľňa na chodbe. Na druhom poschodí tri izby, jedna so samostatným WC a kúpeľňou. Veľká terasa, čiastočne krytá, so sedením. Pred chatou je ohnisko, parkovisko, detské ihrisko. Možnosť zapožičania plynového grilu a stolnotenisového stola. V chate je teplá voda. Chata je v prevádzke celoročne.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 9 EUR/os/noc, min. 15 platiacich osôb (pri menšom počte možnosť dohody), min. 2 noci, počas víkendov minimálny poplatok 350 EUR/chata/víkend. Deti do 3 rokov bezplatne. Domáce zviera 10 EUR/pobyt. Rekreačný poplatok 0,17 EUR/os/noc. Energie, vykurovanie aj posteľná bielizeň sú v cene. Pri pobytoch na 5 a viac nocí zľava. Používanie stolného futbalu 10 EUR/pobyt, plynový gril 15 EUR/pobyt, stolnotenisový stôl 10 EUR/pobyt.
Adresa: Chata Jahodník, Jahodnická 1002, 919 04 Smolenice - Jahodník. Prevádzkovateľka: Mgr. Vladimíra Opalková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Jahodník č. 1, Smolenice - Jahodník
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...