– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Holany, Holany - Hostíkovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Holany [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V chatové osadě v Hostíkovicích u Holan, mezi Holanskými rybníky v krásné krajině Máchova kraje a Kokořínska, 9 km jihozápadně od České Lípy. Holanské rybníky jsou tvořeny soustavou 23 rybníků s množstvím romantických zákoutí. Milčanský rybník těsně u chaty je využívaný k rekreaci a koupání (písčitá pláž, půjčovna loděk). Oblast je vyhledávaným cílem turistů a cyklistů, v okolí je mnoho hradů, zámků a přírodních útvarů.
Ubytování: Rekreační chata pro 10 osob. V chatě jsou 3 pokoje v 1. patře (2x 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 1x 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem). Plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, myčka, mikrovlnka, lednice s mrazákem atd.). Obývací pokoj (velký jídelní stůl, TV, DVD, sedací souprava). Prostorná krytá terasa se zahradním nábytkem. Koupelna se sprchovým koutem, WC. Elektrické přímotopy s regulací v každé místnosti, krbová kamna. Na zahradě je venkovní sezení s grilem, dětská houpačka a houpací síť. Možno uschovat jízdní kola. Zapůjčíme venkovní hry - kroket, petanque, šipky. K dispozici je vlastní molo u Milčanského rybníka (70 m od chaty).
Cena: Sezóna (měsíce 07-08): 13.900 Kč/chata/týden. Mimo sezónu (měsíce 09-06): noc mimo víkend 1.500 Kč/chata/noc (min. 2 noci) nebo víkend (2 noci) 3.500 Kč/chata/víkend nebo týdenní pobyt 9.900 Kč/chata/týden. Připlácí se elektrická energie podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Rekreační poplatek 16 Kč/os/noc.
Adresa: Chata Holany, Hostíkovice ev.č. 8, 407 02 Holany. Kontaktní osoba: Dana Kadlecová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Holany, Holany - Hostíkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...