– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Frntoľová, Beňuš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Lovecká chata Frntoľová (850 m), Beňuš

Lovecká chata Frntoľová [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V doline Malého Zeleného potoka v ochrannom pásme Národného parku Muránska planina. Obec Beňuš 7 km, prístup autom možný až k chate po asfaltovej lesnej ceste.
Ubytování: Drevená poľovnícka lesná chata, bez elektriny a bez tečúcej vody, k dispozícii je iba studnička. V chate je 6 lôžok. Ponúkame obliečky na paplóny a vankúše (nie sú potrebné spacáky). Kľúče od chaty hosťom odovzdá správca chaty v deň nástupu. Pred chatou je ohnisko a možnosť posedenia. Chata je spravidla poskytovaná iba poľovným hosťom Lesov SR, milovníkom prírody a bežným turistom len výnimočne (ak nie je obsadená).
Cena: Leto (1.5.-14.9.): 19,58 EUR/chata/noc. Poľovná sezóna (15.9.-15.10.): 27,41 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-30.4.): 23,50 EUR/chata/noc. Silvester (26.12.-7.1.): 29,37 EUR/chata/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Poľovnícka chata Frntoľová, dolina Malého Zeleného potoka, 976 64 Beňuš. Majiteľ: LESY SR, š.p., Banská Bystrica, OZ Beňuš. Kontaktná osoba: Anna Turčinová a Pavel Uhrík.
Poznámky: Ubytovanie pre verejnosť od roku 2013 nie je možné, chata je trvalo prenajatá. Fotografie: Tibor Dvorský, Vimeo.com.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Frntoľová, Beňuš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...