– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Ferko, Hnilčík

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Ferko [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: V pokojnej horskej dedine Hnilčík vo Volovských vrchoch, na okraji lesa, pri križovatke do osady Ráztoky. Lyžiarske stredisko Mráznica 900 m. V okolí množstvo turistických aj cyklistických trás. Možnosť výletov do Slovenského raja.
Ubytování: Chata pre 10 osôb s celoročnou prevádzkou. V chate sú dva samostatné apartmány pre 5 osôb, v každom apartmáne sú dve izby (1x2, 1x3 lôžka), kuchynský kút a soc. zariadenie. V spodnom apartmáne aj jedáleň s krbom, TV-SAT a miestnosť na pranie s práčkou. Samostatná spoločenská miestnosť pre 15 osôb s krbom. Záhradný prístrešok s ohniskom a grilom, hojdačky, detský bazén, trávnatá plocha vhodná na športové hry, jazierko. Za poplatok je k dispozícii sauna. Parkovanie áut vo dvore.
Cena: Leto (mesiace 07, 08): 70 EUR/chata/noc, iba týždenné pobyty. Zima a mimosezóna: 3-6 nocí 80 EUR/chata/noc, 7 a viac nocí 70 EUR/chata/noc, mimo sezónu možnosť aj prenájmu jednotlivých apartmánov za 40 EUR/apartmán/noc (min. 4 noci). Silvester: 120 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Nič iného sa nepripláca (v cene sú aj obliečky, vykurovanie a všetky energie).
Adresa: Chata Ferko, Hnilčík 33, 053 11 Hnilčík. Kontaktná osoba: František Gajan, Smreková 63, 053 11 Smižany.
Poznámky: Chata je v roce 2013 momentálně z rodinných důvodů mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Ferko, Hnilčík
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby