– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Dukla, Bojnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Dukla [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: V tichej chatovej oblasti s prekrásnou prírodou v blízkosti kúpeľného mesta Bojnice (2 km od centra), s dobrou prístupovou cestou. Možnosť návštevy: kúpalisko Čajka, zoologická záhrada, prekrásny historický Bojnický zámok, vystúpenia sokoliarov a šermiarov. V zime možnosti lyžovania.
Ubytování: Chata s kapacitou 22 lôžok v 10 izbách 2- a 3-lôžkových. Spoločné soc. zariadenie. Bezplatné parkovanie, kuchyňa na vlastnú prípravu celodenných jedál, možnosť grilovania a opekania na otvorenom ohni. Celoročné ubytovanie pre rodiny s deťmi, zájazdy, školy v prírode.
Cena: Celoročne: 4,60 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc (do 18 let 0,5 EUR/noc) Poskytnutie veľkej spoločenskej miestnosti: prvé 4 hodiny 17,20 EUR + za každú ďalšiu hodinu 2,40 EUR. Malá spoločenská miestnosť: prvé 4 hodiny 4 EUR + za každú ďalšiu hodinu 0,70 EUR. Poskytnutie chaty za účelom celodenných podujatí (oslavy, svadby) 76 EUR/chata/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Chata Dukla (Rekreačné stredisko VOP Nováky), Bojnice. Prevádzkovateľ: Vojenský opravárenský podnik a.s. Nováky, Duklianska 60, 972 71 Nováky.
Poznámky: Chata Dukla Bojnice od 1.8.2013 neposkytuje ubytovacie služby.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Dukla, Bojnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...