– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinná chata na Duchonce, Prašice - Duchonka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rodinná chata na Duchonce, Prašice - Duchonka

Považský Inovec / vodná nádrž Duchonka
Rodinná chata na Duchonce [Zvětšit - nové okno]
9 2
Umístění: Na okraji chatovej osady pri lese v rekreačnom stredisku Duchonka pri obci Prašice. Vodná nádrž Duchonka 500 m, rybolov 500 m, náučný chodník 500 m, obchod 300 m, reštaurácia 300 m. Autobus 200 m. Vlak (stanica Topoľčany) 15 km.
Ubytování: Rodinná chalupa pre max. 9 osôb. Izby 2x 2-lôžková a 1x 3-lôžková s prístelkou (priechodná izba). TV-SAT a s balkónom, spoločenská miestnosť s prístelkou a s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, kuchyňa (plynový sporák, el. dvojplatnička, chladnička, mraznička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), špajza. Terasa, záhradné posedenie, ohnisko, kolky, hojdačka, hojdacia sieť, lúka (300 m2). Ústredné kúrenie na tuhé palivo. Parkovanie pri chate. Chata je určená pre rodiny s detmi (nie pre mladé partie). Chata je v prevádzke celoročne.
Cena: Leto (01.05.-30.09.): 6,50 EUR/os/noc, min. 6 osôb v chate, min. 5 nocí. Zima (01.10.-30.04.): príplatok 10 EUR/chata/noc k letným cenám (za vykurovanie). Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. Pes 1,5 EUR/noc. Ceny sú vrátane energií aj posteľnej bielizne.
Adresa: Chata Duchonka, Vladimír Tomanec, Duchonka 254, Prašice
Poznámky: Prezentácia bola presunutá do archívu, pretože inzerent dlhodobo nereagoval na výzvy na aktualizáciu.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování