– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chata Duběnka, Štítary - Vranovská pláž

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Duběnka [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V klidné oblasti Vranovské přehrady, v lese 100 m od hlavního jezera. Restaurace 100 m, potraviny 150 m. Na Vranovské přehradě jsou ideální podmínky pro koupání (pozvolný písčitý vstup do vody) a vodní sporty (půjčovna loděk a šlapadel), v okolí pro turistiku, cykloturistiku a houbaření. Zámek Vranov 3 km, hrad Bítov 9,5 km, zřícenina hradu Cornštejn 7,7 km.
Ubytování: Rekreační dvojchata s celkovou kapacitou 16 osob. Chata je rozdělena na dvě stejně zařízené části, každá je pro 8 osob, má vlastní vchod, 2 ložnice po 4 lůžkách, vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnka, varná konvice, el.vařič), velkou prosklenou verandu (TV+SAT), soc. zařízení. Před chatou je posezení s ohništěm a krbem, houpačka pro děti, pískoviště.
Cena: Sezóna (29.6.-31.8.): 9.800 Kč/chata/týden (8 osob), jen pobyty sobota-sobota. Vedlejší sezóna (1.5.-29.6, 1.9.-31.10.): 8.900 Kč/chata/týden (8 osob) nebo 1.700 Kč/chata/noc (8 osob, min. 2 noci). Ceny jsou konečné (zahrnují rekreační poplatek, vodu, el. energii, ložní prádlo).
Adresa: Chata Duběnka, Monika Večeřová, Štítarský les 522 a 523, Štítary. Pronajímatel: Monika Večeřová, Pražská 1648, Moravské Budějovice.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Duběnka, Štítary - Vranovská pláž
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...