– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská bouda Dimrovka, Pec pod Sněžkou - Zahrádky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská bouda Dimrovka (1.010 m), Pec pod Sněžkou - Zahrádky

Horská bouda Dimrovka [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Krkonoších, na travnatém svahu na Zahrádkách v Peci pod Sněžkou, přímo u lyžařské sjezdovky Klondike, vedle boudy Rozhlas. Z chaty je nádherný výhled na Sněžku, Růžovou horu, Obří důl a celou Pec. Na lyžích se dostanete přímo od chaty na 8 sjezdových tratí i zpět. V blízkosti jsou běžkařské stezky i lyžařská školička. V dosahu pěšky, na kole či na běžkách je Černá hora, Výrovka, Luční bouda či Jánské Lázně. V léte možný příjezd autem až k chatě, v zimě možný vývoz rolbou.
Ubytování: Stylová horská chata (penzion) s kapacitou 40 lůžek. V patře je 7 pokojů s vlastním soc. zařízením a 2 pokoje (3-lůžkové) se společnou koupelnou. V přízemí chaty je útulná restaurace, TV a chodbička s dětským koutkem. Možnost celodenního stravování. WiFi zdarma (v restauraci). Chata je nekuřácká.
Cena: Léto (10.04.-15.10.): se snídaní 340 Kč/os/noc (děti 2-12 let 260 Kč/noc), s polopenzí 460 Kč/os/noc (děti 2-12 let 330 Kč/noc). Zima (01.12.-26.12., 02.01.-09.04.): se snídaní 460 Kč/os/noc (děti 2-12 let 340 Kč/noc), s polopenzí 580 Kč/os/noc (děti 2-12 let 410 Kč/noc). Silvestr: se snídaní 750 Kč/os/noc (děti 2-12 let 545 Kč/noc), s polopenzí 870 Kč/os/noc (děti 2-12 let 615 Kč/noc). Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. Pokoje s vlastní kuchyní +20 %. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji +100 Kč/noc. Domácí zvíře 100 Kč. Poplatek obci 19 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH a platí při týdenních pobytech (ne-ne).
Adresa: Horská bouda Dimrovka (horská chata Dimrovka), Zahrádky 28, 542 21 Pec pod Sněžkou. Rezervace ubytování: Bc. Gabriela Kotábová. Provozovatel: CTI SERVICE Prague, s.r.o., Praha, kontaktní osoba Ing. Jitka Boučková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská bouda Dimrovka, Pec pod Sněžkou - Zahrádky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...