– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata 257, Demänovská Dolina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata 257 [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Na romantickom mieste na hranici Národneho parku Nízke Tatry, v lese v Demänovskej doline, 200 m od hotela Chopok, v blízkosti Demänovskej ľadovej jaskyne. Zažite tú najlepšiu zimu na severných a južných svahoch Chopka. Stanica lanovky Lúčky 5 km, Zahrádky 6 km, Jasná 8 km.
Ubytování: Chata pre 6 osôb. V podkroví chaty sú dve spálne (3+3 lôžka). V prízemí chaty je útulná spoločenská miestosť s krbom, TV, DVD, jedálenským stolom a vybavenou kuchynkou, WC, sprcha, predsieň a dreváreň. Pri chate je vonkajšie ohnisko. Kúrenie v chate je teplovzdušným krbom a el. konvektormi. Prístup autom k chate je po lesnej ceste, v zimnom období je cesta udržiavaná občasne.
Adresa: Chata Tabita (bývalá Chata 257), Demänovská Dolina 257, 031 01 Demänovská Dolina. Kontaktná osoba: Elena Tomčíková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata 257, Demänovská Dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...