– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Chevak, Boží Dar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Chevak, Boží Dar

Chata Chevak [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V centru Božího Daru, nejvýše položeného města v Čechách, na hranicích s Německem. U radnice, infocentra, parku a několika restaurací. Ski areál Novako (bohaté vyžití i v létě) 200 m. Klínovec 4 km. V okolí je množství cyklostezek, dobré podmínky na nordic walking a pěší turistiku. Ježíškova cesta s úkoly pro děti přímo u Božího Daru. Karlovy Vary 27 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 28 osob v 6 pokojích s postelemi a palandami. Pokoje jsou prostorné a pohodlně se do nich vejdou i přistýlky nebo dětská postýlka (možnost bezplatného zapůjčení). V chatě je velká společenská místnost s otevřeným krbem a plně vybavená kuchyň (2 sporáky, 2 lednice, nádobí). Společné soc. zařízení (5x toaleta, 3x sprcha). V chatě je lyžárna. Za chatou oplocená zahrada s ohništěm a výhledem na ski areál Novako. K domu patří 2 parkovací místa. Možnost ubytování s domácím zvířetem (bez poplatku).
Cena: Léto (1.4.-30.11.): jednotlivci (1-19 osob) 200 Kč/os/noc, skupiny (20 a více osob) 100 Kč/os/noc. Zima (1.12.-31.3.): 1-19 osob 350 Kč/os/noc, skupiny 20 a více osob 190 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc příplatek 50 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (vč. energií, rekreačního poplatku, lůžkovin). Preferuje se ubytování celých skupin a pronájem celé chaty.
Adresa: Horská chata Chevak, Martin Kutěj, Boží Dar 36, 363 01 Boží Dar
Poznámky: Chata od roku 2014 prochází rekonstrukcí a je mimo provoz (stav 06/2015).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Chevak, Boží Dar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...