– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Červenohorské sedlo, Loučná nad Desnou - Červenohorské sedlo

65 % (1)

Chata Červenohorské sedlo (1.013 m), Loučná nad Desnou - Červenohorské sedlo

mob. +420 723 505 288, +420 777 226 332 hr.marty@seznam.cz
Chata Červenohorské sedlo [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Na Červenohorském sedle, v rekreačním středisku na hlavním hřebeni Hrubého Jeseníku. Přístup možný autem i autobusem po horské silnici Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo - Filipovice (silniční tah Šumperk - Jeseník). Na sedle funguje významné lyžařské středisko s mnoha vleky, v okolí jsou upravované trasy pro běžkaře a množství tras pro pěší turisty a cyklisty.
Ubytování: Skromná, ale stylová horská chata s kapacitou 60 lůžek, s vlastní restaurací. V chatě jsou 2- až 7-lůžkové pokoje, na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Soc. zařízení je společné na každém patře. Celodenně otevřená samoobslužná restaurace (i pro příchozí turisty a lyžaře). Úschovna lyží a kol. Před chatou je parkoviště. Chata Červenohorské Sedlo byla postavena v roce 1935 Klubem českých turistů. Možnost domluvy wellness v sousedním hotelu. Půjčujeme elektrokola.
Cena: Léto (1.4.-23.12.): se snídaní 550 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 650 Kč/os). Zima (1.1.-31.3.): se snídaní 650 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 750 Kč/os). Silvestr (23.12.-1.1.): s polopenzí 820 Kč/os/noc, min. 2 noci. Děti do 3 let bez lůžka zdarma. Pes 200 Kč/noc. Večeře 150 Kč. Rekreační poplatek 30 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Zapůjčení elektrokola 590 Kč/den.
Adresa: Horská chata Chata Červenohorské sedlo, Červenohorské Sedlo 72, 788 11 Loučná nad Desnou. Provozovatel: H+M Breakrstorm, Šumperk. Odpovědná osoba: Martin Hrnčíř.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

65 % (20. 2. 2013, 14.15)
Jednoduchá turistická chata, která by si na jednu stranu zasloužila rekonstrukci, ale zase na druhou stranu je dobré, že na Červenohorském sedle existuje obyčejná chata poskytující přenocování i dobré jídlo za malý peníz. V chatě je samoobslužná restaurace s menší nabídkou klasických jídel (knedlíky plněné masem se zelím, svíčková, sladké knedlíky, smažený sýr atd.). Ochutnal jsem smažený sýr s hranolkami, byly připraveny výborně, dozlatova, bez připálení. Ubytován jsem zde nebyl, jen jsem se zastavoval během výletu na běžkách. Interiér pokojů jsem tedy neviděl. Sprchy ve společných sociálkách by si zasloužily lepší úklid, podlaha nebyla úplně čistá.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Červenohorské sedlo, Loučná nad Desnou - Červenohorské sedlo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...