– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Bumbálka, Železná Ruda - Špičák

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Bumbálka (830 m), Železná Ruda - Špičák

Chata Bumbálka [Zvětšit - nové okno]
25
Umístění: Na Šumavě na úpatí Špičáku, na tichém a romantickém místě nedaleko horského potoka, na stezce vedoucí k Čertovu jezeru. Sjezdovky ski areálu Špičák cca 1,3 km. V okolí jsou vhodné podmínky pro běžecké lyžování (kilometry upravovaných tras) a sáňkování, v létě pro výlety na kole a houbaření. Vlaková stanice Špičák 1,5 km. Před chatou se nacházejí zachovalé pece ze sklárny pod Čertovým jezerem z druhé poloviny 19. století.
Ubytování: Chata s celkovou kapacitou 25 osob v pokojích s vlastním soc. zařízením a WiFi. Vlastní restaurace (možnost snídaní, polopenze či plné penze), o kvalitu jídel se stará šéfkuchař s dlouholetou praxí z Potrefené husy. V chatě je společenská místnost i úschovna kol a lyží. Letní terasa. Parkování přímo před chatou. Připravujeme kulturní i společenský program.
Cena: Léto: 350 Kč/os/noc. Zima: 400 Kč/os/noc. Snídaně 50 Kč, polopenze 140 Kč (děti do 10 let 100 Kč). Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, povlečení i WiFi) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata Bumbálka (penzion Bumbálka), Zdeněk Skipala, Špičák 9, 340 04 Železná Ruda. Kontaktní osoba: Milan Pečer.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Bumbálka, Železná Ruda - Špičák
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby