– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Bukvice, Renčišov

?? %

Horská chata Bukvice (810 m), Renčišov

+421 517 762 368, +421 517 918 232, mob. +421 905 527 787 ski.buce@azet.sk
Horská chata Bukvice [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Na Šariši v malém pohoří Bachureň v lyžařském centru Búče mezi obcemi Lipovce a Renčišov, na žluté turistické trase. Vrchol Buče (pěkný rozhled) 1 km. Přístupná jeskyně Zlá díra (Zlá diera) 3 km. Turisticky atraktivní Lačnovský kaňon 5 km. Přímo u chaty se nachází Ski centrum Búče (několik lyžařských vleků a běžecké tratě).
Ubytování: Horská chata s kapacitou 40 osob ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích se společným soc. zařízením. Chata je vhodná i pro lyžařské výcvikové kurzy a školní výlety, k dispozici je učebna. Možnost domluvení stravování (i plná penze) i konání společenských akcí. U chaty je parkoviště, sportovní hřiště (fotbal, tenis), možnost opékání.
Cena: Celoročně: 2 a více osob na pokoji 20 EUR/os/noc. Snídaně 5 EUR, oběd 10 EUR, večeře 7 EUR. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. Rekreační poplatek 1 EUR/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Turistická chata Bukvica (horská chata Bukvica), rekreační středisko Búče, Lipovce 235, 082 36 Lipovce. Chatař: Mgr. Alojz Stahovec. Provozovatel: Vertikál IAMES, Sabinovská 30, 082 21 Veľký Šariš.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Bukvice, Renčišov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby