– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační chata Zuzana, Budikovany u Teplého Vrchu

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rekreační chata Zuzana [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Pri rekreačnej vodnej nádrži Teplý Vrch v obci Budikovany. Rimavská Sobota 16 km, Tornaľa 28 km, Tisovec (Muránska planina) 38 km. V okolí možnosti pre cykloturistiku a turistiku po Revúckej vrchovine.
Ubytování: Chatka pre 4-10 osôb. Vo vrchnej časti sú 2 miestnosti (2x4 lôžka), na prízemí je manželská posteľ, kuchynka (chladnička, plynový sporák, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka) a TV. Spoločné 2x WC a 2x sprcha (aj pre 4 súsedné unimobunky). Možnosť opekania a varenia guľáša, drevo v cene. Vlastné detské ihrisko a stolný tenis. Prenájom je možný v mesiacoch 06-09.
Cena: Celá sezóna: 8 EUR/os/noc, deti do 10 rokov 4 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platia pri ubytovaní 4 a viac osôb v celej chate, aj iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu). Celá chata sa prenajíma iba 1 skupinke.
Adresa: Chata Zuzana, Budikovany pri Teplom Vrchu. Kontaktná adresa: Zuzana Študencová, Čerenčany 128, 979 01 Rimavská Sobota.
Poznámky: Ubytovanie od roku 2022 nie je k dispozícii pre verejnosť.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační chata Zuzana, Budikovany u Teplého Vrchu
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...