– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatička u Bolfů, Valašská Bystřice

?? %
mob. +420 731 583 948 safarikovamartina@post.cz
Chatička u Bolfů [Zvětšit - nové okno]
12 2
Umístění: V klidné oblasti Vsetínských vrchů, ve Valašské Bystřici asi 2,3 km od centra města. Restaurace 50 m, zastávka autobusu 400 m, obchod 400 m. Lyžařský areál Búřov 2 km, aquapark ve Valašském Meziříčí 16 km, přehrada Bystřička 10 km, Rožnovský skanzen (muzeum v přírodě) 10 km. Tenisové kurty 2 km, dětské hřiště s průlezkami 2 km. V okolí jsou cyklistické a běžkařské trasy, paintball na chatě Búřov, golf.
Ubytování: Stylová dřevěná chata (valašská dřevěnice) max. pro 12 osob (10 lůžek + 2 přistýlky). V přízemí je kuchyň, koupelna se sprchou, 2 WC, obývací místnost s rozkládací pohovkou. V patře jsou 2 ložnice. Bezplatné WiFi. Před chatou je krb s nadstřešením a posezením. Možnost grilování (gril zapůjčíme). Možnost zapůjčení stolního tenisu. Zahrada se zázemím pro děti (trampolína, pískoviště) a letním bazénem.
Cena: Celoročně mimo Silvestra: 400 Kč/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci (o letních prázdninách minimální částka za pobyt 16.800 Kč). Silvestr (23.12.-1.1.): 16.000 Kč/chata/pobyt (max. 8 osob, max. 4 noci). Pes (po dohodě) za poplatek. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, energií, povlečení i dřeva do krbu). Chata se pronajímá vždy celá jedné skupině.
Adresa: Chatička u Bolfů (chata Bolfovi, chalupa u Bolfů), Martina Šafaříková (Žambochová), Valašská Bystřice 756, 756 27 Valašská Bystřice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatička u Bolfů, Valašská Bystřice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...