– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Bažantnice Hrable - Lesy SR, Hronovce u Želiezovců

?? %

Chata Bažantnice Hrable - Lesy SR, Hronovce u Želiezovců

Podunajsko / Dolehronie / Börzsöny / Poiplí / Tekov / Hont
+421 366 350 604 (7-15 hod.), mob. +421 918 335 856 (správca chaty), +421 918 334 404 edita.debrovska@lesy.sk
Chata Bažantnice Hrable - Lesy SR [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V lesoch pri mestečku Želiezovce, v kludnom prostredí v blízkosti rieky Hron. Želiezovce 2 km, Hronovce (časť Vozokany nad Hronom) 2,5 km. Reštaurácie v Želiezovciach. Hraničná rieka Ipeľ 8 km, možnosť výletov do maďarského národného parku Duna-Ipoly a pohoří Börzsöny. Okolie je v lete vhodné pre turistiku, kanoistiku, táborenie, fotbal, badminton, sber húb a rybolov, v zime pre korčulovanie a turistiku.
Ubytování: Chata s kapacitou 13 osôb (izby 5x2, 1x3 lôžka). Chata prešla rekonstrukciou v roku 2010. Izby sú vybavené vlastnou sprchou, WC a TV so satelitným príjmom. V chate je spoločná kuchyňa (chladnička, riad, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. sporák) a spoločenská miestnosť (krb, TV, rádio). Pred chatou je ohnisko. Chata je dostupná autom. Rekreanti sa môžu dohodnúť so správcom chaty na zabezpečení prípravy jedál (možnosť polpenzie). Možnosť pobytu so psom.
Cena: Leto (1.5.-15.10.): 2-lôžková izba 37 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba 44 EUR/izba/noc, celá chata 165 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-30.4.): 2-lôžková izba 46 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba 60 EUR/izba/noc, celá chata 211 EUR/chata/noc. Silvester (26.12.-7.1.): 264 EUR/chata/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (avšak od piatku do nedele iba celý objekt na celý víkend a v období 1.7.-31.8. min. 5 nocí).
Adresa: Chata Bažantnica Hrable (hájovňa Hrable), Edita Debrovská, 935 61 Hronovce pri Želiezovciach. Prevádzkovateľ: Lesy SR, odštepný závod Podunajsko (Levice). Správca chaty: Ing. Rastilav Lapin.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Bažantnice Hrable - Lesy SR, Hronovce u Želiezovců
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby