– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Barborka, Hartmanice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

58 % (4)

Chata Barborka, Hartmanice

Chata Barborka [Zvětšit - nové okno]
85 0
Umístění: Na klidném okraji Hartmanic, které jsou jednou ze vstupních bran do Národního parku Šumava. V Hartmanicích je informační středisko, pošta, 3 restaurace, 2 obchody, cukrárna, sportovní areál (hřiště na volejbal, tenis, kopanou), koupaliště, lyžařský vlek. Tipy na výlet: Dobrá Voda (muzeum Šimona Adlera, kostel sv. Vintíře se skleněným oltářem) 3 km, Březník (kaplička, občerstvení) 5 km, Sušice (muzea) 11 km.
Ubytování: Chata s apartmány a turistickou ubytovnou. Apartmány: 2-, 3-, 4- a 6-lůžkové, s vlastním soc. zařízením. Turistická ubytovna: aktuálně je uzavřena a prochází rekonstrukcí. Apartmánová část i ubytovna mají oddělené společné kuchyňky, společenské místnosti s TV, úschovnu kol a lyží. V apartmánové části je jídelna a bar. Chata má parkoviště, velkou zahradou s ohništěm a je oplocena.
Cena: Léto (01.04.-30.11.) - apartmány: 1-2 noci 280 Kč/os, 3 a více nocí 250 Kč/os/noc. Zima (1.12.-31.03.) - apartmány:1-2 noci 330 Kč/os, 3 a více nocí 300 Kč/os/noc. Děti do 3 let sleva 50 %, děti 3-15 let sleva 20 Kč/noc. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení, parkovné) a platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu.
Adresa: Chata Barborka, Jan Adamec, Hartmanice 5, 342 01 Sušice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (16. 8. 2014, 20.12)
Uživatel zde byl ubytován od 9. srpna 2014 do 12. srpna 2014.
Ubytování,které je nafoceno na www stránkách chaty odpovídá pouze jednomu jedinému apartmánu.Ostatní ubytování strašné,vše zatuchlé,neuklizené,všude pavučiny,nevětrané,raději jsme používali vlastní spacáky jelikož deky nebylo možné použít.Koupelničky,které dnes už jen tak někde neuvidíte.Tady se čas zastavil někdy v 80.letech.Cena za apartmán vůbec neodpovídá ve srovnání s nabídkou v okolí(tedy krom toho jednoho jediného apartmánu v chatě)....vrcholem bylo ráno první všedního dne,kdy se do chaty začali hrnout dělníci snědé pleti a neurčité národnosti,někteří s vlastním klíčem se zde ubytovali a vstávat ráno v 5,30 o dovolené s dělníky,to jsme raději ihned odjeli a již NIKDY VÍCE!!Dle mého se jedná spíše o ubytovnu pro dělníky
100 % (12. 8. 2014, 19.26)
Uživatel zde byl ubytován od 2. srpna 2014 do 9. srpna 2014.
Perfektní pro rodinu s dětmi, spoustu možností vyžití, čistá vod v koupališti, spousta hřišť a nádherný klid na konci obce. Majitelé vstřícní. Turistická ubytovna již údajně není v provozu, apartmány jsou prostorné a čisté. V kuchyních kompletní vybavení, skvělá dovolená, určitě se vrátíme.
10 % (9. 9. 2012, 16.30)
Uživatel zde byl ubytován od 21. srpna 2012 do 26. srpna 2012.
Ubytovna na nás dýchla 80. léty (zařízením) + vše zatuchlé, neobývané, nevětrané. NIKDY VÍCE !!! Postele rozviklané, špína. Chování majitele nás také překvapilo (nepěkně). Prostředí i nabídka služeb neodpovídá zveřejněným informacím. Jen díky dobré partě se to tam dalo přežít, Šumava je pěkná, jen ten kůrovec....
90 % (28. 3. 2012, 14.59)
Uživatel zde byl ubytován od 4. července 2011 do 9. července 2011.
Pro naše potřeby, cykloturistiku, naprosto vyhovující. Klidné prostředí, kuchyňka, parkování v objektu, konzum i restaurace poblíž, zkrátka bezva.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Barborka, Hartmanice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby