– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Balko, Bešeňová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Balko [Zvětšit - nové okno]
7
Umístění: Na Liptove v Bešeňovej, 500 m od Thermal Parku Bešeňová.
Ubytování: Útulná chata pre 2-7 osôb. V chate sú tri 2-lôžkové a jeden 1-lôžkový pokoj, kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, elektrická dvojplatnička a elektrická rúra), kúpeľňa (sprchovací kút, umývadlo, WC). V chate sa nachádza vnútorný krb, TV, spoločenská miestnosť, rádio, spoločenské hry, elektronické šípky a hračky. Pri chate je terasa, záhradné posedenie, gril, pieskovisko a hojdačka. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi. Kúrenie je podlahové. Parkovanie pri chate.
Cena: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc, při ubytovaní 2 a viac osôb na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Cena je konečná (vrátane rekreačného poplatku, postelnej bielizne aj energií). Súkromie je zaručené (chata sa prenajíma celá jednej skupinke, aj iba 2 osobám).
Adresa: Chata Balko, Bešeňová 5, 034 83 Liptovská Teplá
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby