– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata 116 v aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata 116 v aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Chata 116 v aquaparku Tatralandia [Zvětšit - nové okno]
5
Umístění: Priamo v areáli dovolenkového rezortu Holliday Village Tatrandia, v tesnej blízkosti aquaparku Tatralandia (najväčšieho na Slovensku, s vitálnym svetom a množstvom bazénov). V areáli môžete využívať služby štýlovej reštaurácie, kaviarne s WiFi pripojením na internet, lobby baru a recepcie. Je tu aj detský kútik, 5D kino, golfový trenažér či možnosť hrania biliardu a bowlingu. V blízkej Liptovskej Mare môžete vychutnávať rybolov, plavbu loďou, člnkovanie či vodné športy. K lyžiarskemu stredisku Jasná-Chopok Vás zavezie zdarma bezplatný ski-bus (stojaci 350 m od chaty).
Ubytování: Štýlovo zariadená chatka pre 3-5 osôb, s celoročnou prevádzkou. V chatke je 3-lôžková spálňa (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom), útulná spoločenská časť (s TV a rozťahovacím gaučom pre pohodlné prespanie 2 osôb) prepojená s plne zariadenou kuchynkou a kúpeľňa (so sprchovacím kútom a toaletou). Pri chate je altánok a vonkajší krb.
Cena: Letná sezóna (22.6.-6.9.): 90 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Letná mimosezóna (1.5.-22.6.): 70 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Mimosezóna: 60 EUR/chata/noc, min. 2 noci (akcia mimo sezónu - 4. noc zdarma!). Veľká noc: 90 EUR/chata/noc, min. 5 nocí.
Adresa: Chata č. 116 v aquaparku Tatralandia, Holiday Village Tatralandia - Liptovská dedina, Ráztocká ulica, 031 05 Liptovský Mikuláš. Prevádkovatelia: Erika Lakotová a Vladimír Lakota.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata 116 v aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...